KODO

W KODO pokażemy Ci, jak realizować wnętrza w prosty i przyjemny sposób. Zainspirujemy Cię pomysłami na aranżację. wspólnie projektując Twoje wymarzone mieszkanie. Wyręczymy Cię w procesie realizacji - urządzimy dla Ciebie dom gotowy do zamieszkania.

Wieloletnie doświadczenie i sprawdzony system pracy, pozwala nam przeprowadzać cały proces w sposób sprawny i przewidywalny. Indywidualne podejście do projektu sprawi, że będziesz mógł cieszyć się niepowtarzalnym wnętrzem, stworzonym specjalnie dla Ciebie.

KODO Projekty i realizacje wnętrz
ul. Podwale 1A, 50-043 Wrocław

530-205-070
wroclaw@kodo.pl
kodo.pl

Whitekey

Aby ułatwić odnalezienie się na rynku asortymentu wyposażenia wnętrz oraz dla Państwa wygody i oszczędności czasu poszerzyliśmy naszą ofertę o możliwość wykończenia mieszkania czy domu pod klucz.

Proponujemy kompleksową usługę:

  • profesjonalne projekty wnętrz, w tym między innymi: szeroki wybór materiałów, a także indywidualne oferty, konsultacje z architektem
  • bezpłatne wyceny inwestycji łącznie z zabudową meblową, dekoracją okien, oświetleniem i innymi elementami w zakresie wyposażenia wnętrz
  • kompleksowe wykańczanie wnętrz wraz z logistyką całości: zakupy, dostawy, wykonawstwo
  • nadzór przez cały okres trwania inwestycji przez architekta i kierownika projektu
  • pomoc przy przeprowadzce

Zapraszamy do zapoznania się z pakietami wykończenia pod klucz przygotowanymi przy współpracy z firmą White Key. oraz do obejrzenia mieszkania wzorcowego!

White Key Design
ul. Krzycka 83/1c Wrocław

881-610-520
studio@whitekey.pl
whitekey.pl