KODO

Zakup domu to jedna z ważniejszych życiowych decyzji oraz spełnienie jednego z największych marzeń. To także początek podróży, której od startu towarzyszą dwa pragnienia – o idealnym dostosowaniu nowej przestrzeni do potrzeb i upodobań całej rodziny oraz osiągnięciu tego celu jak najsprawniej i w jak najkrótszym czasie. To moment, w którym warto skorzystać z usług pracowni świadczącej kompleksowe usługi projektowania oraz realizacji wnętrz.

Rozpoczęcie współpracy z pracownią już w momencie podjęcia decyzji o zakupie domu pozwoli zadbać o właściwy układ pomieszczeń oraz przystosowanie przestrzeni do wdrożenia spersonalizowanych rozwiązań. Kolejnym etapem będzie realizacja projektu. Dzięki współpracy z doświadczonym zespołem architektów i ekip remontowych szybko wprowadzisz się do kompletnie wykończonych, malowniczych wnętrz, stanowiących kwintesencję Twojego wymarzonego domu.

Pracownia projektowa KODO od 2009 roku oferuje swoim klientom kompleksową usługę projektowania i realizacji. Tysiące zakończonych projektów to dowód na to, że każda przestrzeń może być indywidualna i dostosowana do potrzeb jej mieszkańców.

Zobacz portfolio pracowni

  • Otrzymujesz kompleksowy, indywidualny projekt wnętrza swojego domu, uwzględniający wszystkie Twoje funkcjonalne wymagania oraz upodobania estetyczne.
  • Możesz być pewny efektów wdrożenia projektu. Pracownia KODO przejmuje wszystkie prace związane z realizacją, takie jak zakup materiałów, nadzór nad ekipami remontowymi, logistyka czy koordynacja poszczególnych działań.
  • Nie musisz martwić się o budżet, który zostaje ustalony na początku współpracy – jest on także gwarantowany umową.
  • Znasz termin ostatecznego zakończenia prac - dokładnie wiesz, kiedy wprowadzisz się do gotowego domu swoich marzeń.

Zobacz, jak to działa.

Każdy projekt KODO to rezultat połączenia unikatowego, indywidualnego podejścia do oczekiwań mieszkańców oraz potencjału samego lokalu. Bogactwo materiałów oraz znajomość trendów pozwalają specjalistom KODO proponować swoim klientom modne stylizacje z dbałością o ich ponadczasowość. Dostęp do szerokiej biblioteki materiałów, baza sprawdzonych dostawców oraz wykonawców to podstawa jakościowej i trwałej realizacji o unikatowych walorach estetycznych. Bogate portfolio oraz autorska pracownia stolarska umożliwiają z kolei wdrożenie nawet najbardziej niestandardowych rozwiązań funkcjonalnych.

Doświadczenie oraz wartość kompleksowej usługi pracowni KODO została potwierdzona wieloma nagrodami – w tym prestiżową nagrodą BUILD Architecture Awards w kategorii „Najlepsze gotowe wnętrze mieszkalne”, przyznaną za projekt i wykończenie domu jednorodzinnego.

Współpraca z KODO to wnętrza marzeń na wyciągnięcie ręki. Pracownia przeprowadza swoich klientów przez złożony proces projektowania, zakupów oraz realizacji, oszczędzając ich czas i przekazując klucze do gotowego do zamieszkania, dostosowanego do ich potrzeb domu.

Umów się na spotkanie i dowiedz się więcej.

OFERTA SPECJALNA KODO DLA NABYWCÓW DOMÓW KOMFORT+

Wykończenie schodów drewnem w cenie pakietu podstawowego!

Aranżacja wnętrz domu została dostosowana do potrzeb jego mieszkańców i zachwyca funkcjonalnością oraz prostotą płynącą prosto z natury. Nie ma tu miejsca na przypadkowość. Każda zmiana układu i elementy aranżacji są przemyślane w najdrobniejszym detalu.

Już od samego wejścia wita nas otwarta i rozjaśniona naturalnym światłem przestrzeń. Taki efekt osiągnięto dzięki zabiegowi polegającemu na rezygnacji ze ścianki, która w pierwotnym układzie zasłaniała schody, malowniczy widok na salon oraz duże okno. Otwarcie tej przestrzeni pozwoliło wyeksponować także urok lekkiej, przedłużonej ścianki z widocznym usłojeniem drewna oraz ryflowanych frontów szafy. Efekt „wow” potęguje widok na bryłę minimalistycznych stopni lakierowanych na biało i podświetlonych oświetleniem LED. Dodatkowo – dla wydzielenia wiatrołapu od pozostałej części mieszkania – istnieje możliwość zastosowania szklanej ścianki.

Salon otwarty na kuchnię to przestrzeń, w której zadomowiły się natura, luksus, komfort i funkcjonalność. Zrezygnowano w niej ze strefy RTV, którą przeniesiono do playroomu na piętrze. Zabieg ten miał na celu stworzenie przyjaznej strefy dziennej sprzyjającej spotkaniom, rozmowom i celebrowaniu codzienności przez członków rodziny. Główne skrzypce grają tu naturalne i ponadczasowe materiały, takie jak drewno, kamień, tkaniny oraz oświetlenie. To ostatnie, tworząc sceny świetlne, wprowadza wyjątkowy klimat i pozwala się zrelaksować.

Oprócz źródeł światła ogólnego znajdziemy tu także oprawy pełniące funkcję dekoracyjną. Przytulny charakter nadaje przestrzeni podwieszany sufit, drewniane, ryflowane panele na ścianie – które znajdziemy także na froncie kuchennej wyspy i szafy w holu – oraz duże acz minimalistyczne dekoracje ścienne.

Nawiązania do natury oraz funkcjonalne rozwiązania znajdziemy także w pomieszczeniach na piętrze. Tu niewielka zmiana w układzie pozwoliła wydzielić za pomocą szklanych tafli dodatkową przestrzeń, czyli playroom – ze strefą TV, wygodnymi siedziskami, stolikiem i roślinami.

Motywy ze świata przyrody zadomowiły się także w pokoju dziecięcym, wprowadzając klimat rodem z bajek pełnych egzotycznych przygód i fascynujących opowieści. Przestrzeń została zorganizowana tak, aby wygospodarować jak najwięcej miejsca do zabaw, odpoczynku czy nauki.

Paletę kolorystyczną, spójną dla wszystkich stref, zastosowano także w dwóch pozostałych pomieszczeniach – w sypialni i łazience, jednak nadano jej nieco ciemniejszy odcień. Zabieg ten miał za zadanie zbudowanie atmosfery relaksu.

W sypialni uwagę przyciąga dekoracyjny panel z ryflowaniem, jako nawiązanie do rozwiązań aranżacyjnych i frontów mebli z salonu, kuchni oraz holu, który w ciekawy sposób zestawiono z dużym lustrem. Wygospodarowano także miejsce na pojemną szafę, duże, komfortowe łóżko z tapicerowanym siedziskiem oraz stoliki nocne.

Klimat sprzyjający wyciszeniu odnajdziemy także w przestronnej łazience, której kolorystyka, nawiązująca do barw ziemi, spotyka się z przemyślanymi rozwiązaniami i podziałem pomieszczenia na strefy – jasną prysznicową i ciemniejszą wannową.

Wnętrza domu na Osiedlu Malowniczym zaprojektowane przez pracownię KODO to perfekcyjnie podzielona i zorganizowana przestrzeń. Naturalne barwy, materiały oraz oświetlenie budują przytulny, intymny klimat, sprzyjający rodzinnym spotkaniom oraz relaksowi. Komfort użytkowania zapewniają funkcjonalne rozwiązania, a geometria nadaje formę oraz nowoczesny charakter.